NASZE MARKI

Lakmé to marka inspirowana naturalnym pięknem, która wyrosła z przekonania, że włosy są bardzo istotnym elementem naszego wyglądu i dzięki nim możemy poprawić swoje samopoczucie oraz odnaleźć własny styl, w którym będziemy czuć się olśniewająco.
Wraz z rozwojem marki i rozszerzaniu oferty Lakmé dąży do tego, aby dawać nieskończone możliwości stylistom i przy tym rozwijać ich kreatywność. Marka Lakmé jest owocem doświadczenia, pasji i wiedzy w dziedzinie badań kosmetycznych. Ponadto ma własne laboratorium, w którym opracowywane są innowacyjne technologie, takie jak: WAATM hydrating complex, H.A.S. (High Afinity System) oraz CRS (Ceramide Rebuild System).
Marka Lakmé została założona przez rodzinę, która od pokoleń związana jest ze światem fryzjerstwa. Zespół profesjonalistów łączy wspólny cel: kreowanie wizji nowoczesnego fryzjerstwa, by produkować najwyższej jakości kosmetyki służące do pielęgnacji i stylizacji włosów.
Lakmé szybko zyskało uznanie wśród profesjonalnych stylistów. W tej chwili jest kosmetyki dystrybuowane są w prawie 70. krajach na całym świecie. Klienci marki Lakmé doceniają wysoką jakość produktów, wykorzystywanie naturalnych składników oraz zaangażowanie w tworzenie nowych technologii.
Produkty marki Lakmé nie są testowane na zwierzętach.

MATRIX to profesjonalna marka fryzjerska założona w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych przez Arnie Millera, człowieka, który zrewolucjonizował branżę fryzjerską.

Arnie sam był fryzjerem i głęboko wierzył, że każdy stylista powinien otrzymać odpowiednie wsparcie, produkty i edukację, aby móc w pełni rozwinąć swój talent i swój biznes. Dziś marka Matrix to globalna wspólnota, która zaprasza każdego fryzjera do swojej społeczności i sprawia, że każdy czuje się u nas mile widziany. Wierzymy, że każdy powinien bawić się kolorem i swoją fryzurą. Tę zabawę umożliwia szerokie portfolio innowacyjnych i łatwych w użyciu produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów Matrix.

Marka American Crew powstała w 1994 r., kiedy to stylista i fryzjer David Raccuglia postanowił przeprowadzić rewolucję we fryzjerstwie męskim. Obecnie produkty do pielęgnacji twarzy i włosów marki American Crew sprzedawane są w 60 krajach świata i odznaczają się niepodważalną jakością i efektywnością. Z pasją i pełnym zaangażowaniem American Crew opracowuje nowe produkty odpowiadające potrzebom mężczyzn.
American Crew® to więcej niż producent kosmetyków. To krok milowy w historii pielęgnacji męskiej i luksusowa marka salonów fryzjerskich stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb stylistów na całym świecie oraz ciągłym dostarczaniu im najwyżej jakości kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów. Marka szczyci się innowacyjnością i nowatorstwem w zakresie stylu. Kochają ją profesjonalni fryzjerzy i celebryci, a jej produkty stosują ci, którzy dyktują trendy.

Z ponad 50 -letniej historii barberingu oraz doświadczenia Barberów z Rotterdamu, zrodziły się pomady warte wysoko postawionych standardów. Leen i Bertus zanurzyli się głęboko w historię pomad, aby stworzyć bezkonkurencyjną formułę Reuzel.

Reuzel to holenderskie słowo oznaczające smalec. Jest to oczko puszczone do historii, kiedy pomady do włosów rzeczywiście były tworzone z odzwierzęcego tłuszczu i aromatyzowane jabłkiem. Słowo pamada pochodzi z kolei od francuskiego słowa pomme, oznaczającego właśnie jabłko.

Oprócz pomad, znajdziecie w ofercie również szampony do włosów -także takie, które uwolnią Wasze włosy od świńskiego smalcu oraz odżywkę i dwa rodzaje toników, nadających mega teksturę, utrwalenie i objętość.
Marka Reuzel to także produkty do pielęgnacji wąsów i brody. Balsam z masłem Shea, chłodzący Aftershave czy teksturyzująca, ładująca zapach w brodę pianka to wszystko czego Ci potrzeba do pielęgnacji zarostu!

Nasze nożyczki wytwarzane są we włoskim miasteczku Premana, gdzie mieszka niespełna 2300 osób. Ze względu na bogate złoża żelaza, region ten postawił na gałąź ściśle przemysłową, nie zaś jak okoliczne na agroturystykę. W 1965r. narodziła się firma HENBOR. Poprzez lata rozwinęła się przede wszystkim w kierunku produkcji profesjonalnych narzędzi dla fryzjerów. Ich wyjątkowość i trwałość zapewnia fakt, iż nożyczki te w całości (łącznie z odkówką) produkowane są właśnie w Premanie. Każda para nożyczek podczas produkcji przechodzi min. przez 130 par rąk. Materiały, których używamy (stal, inox, kobalt, molibden) sprawiają, że nasze nożyczki są naprawdę wytrzymałe (55-57HRC). Henbor to firma z tradycjami, firma rodzinna. Są to partnerzy, którym można zaufać.