fbpx
 

EDUKATORZY

null

Kamil Turlej

American Crew

Od 10 lat zgłębia tajniki rzemiosła. Miłośnik męskiego fryzjerstwa. Piekielnie ambitny stylista, potrafiący przenieść ponadczasową klasykę na grunt nowoczesnego stylu urban. Szkolony m.in. w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii, gdzie dołączył do prestiżowej grupy międzynarodowych Edukatorów All-Star. Edukator American Crew na Polskę. Pracował na guest-spotach nawet w Honk Kongu. Na co dzień związany z jednym z warszawskich Barber Shopów.

null

Katarzyna Kuza

American Crew

Ukończyła prestiżowe szkoły fryzjerskie: Toni&Guy Hair Academy Santa Monica w Stanach Zjednoczonych oraz London School of Barbering w Wielkiej Brytanii. Była na stażach m.in. w Drakes of London Fulham (Londyn) oraz u Krzysztofa Chodorskiego (Warszawa). Szkoliła się też w Centrum Szkoleniowym American Crew w Barcelonie. Obecnie prowadzi własny Barber Shop w Łodzi – Barber Kuza.

Mateusz „Delma” Poznański

Reuzel

Barber i współwłaściciel 3 salonów fryzjerskich zlokalizowanych w Polsce. Kierownik zespołu 17 Barberów, oddany trener. Szkolił się u założycieli marki i został licencjonowanym Scumbassadorem Reuzel. Ukończył wiele szkoleń i kursów, między innymi, Lord Jack Knife Course, The Old School Academy – Rotterdam czy Klipper Kem.